Ημερίδα στον Δήμο Ερμιονίδας από τη Διεύθυνση Αστυνομίας Ν. Αργολίδας με θέμα: “Έξαρση Βίας μεταξύ Ανηλίκων & Παραβατικότητα, φαινόμενο που υπαγορεύει άμεση αντιμετώπιση”
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σχετικά
Τί συζήτησε η ΚΕΔΕ για τις ΔΕΥΑ
Το βασικό πλάνο για τις συγχωνεύσεις των ΔΕΥΑ παρουσίασε στο Προεδρείο της ΚΕΔΕ ειδικός συνεργάτης του Υπουργού Περιβάλλοντος, με αρκετές αλλαγές από το σχέδιο...
Κωστούρος: Ανύπαρκτη η πυροπροστασία κ.Ορφανέ!
ΚΥΡΙΕ ΟΡΦΑΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΦΕΤΙΝΗ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ;
Σε ρυθμούς χελώνας κινείται η Δημοτική Αρχή Ορφανού όσο αφορά τις δράσεις πυροπροστασίας...