Με αλλαγές επιστρέφει στο 2ο ημίχρονο ο Παναργειακός

Και ενώ το σκορ στο ματς κυπέλλου είναι 1-2 η ομαδα του Άργους παρατάσσεται σε λίγα λεπτά με αλλαγές για το 2ο ημίχρονο και φυσικά την ανατροπή του εις βάρος της σκορ.

Ο Βαζάκας αντικαθιστά τον  Κονέ με τον   Χατζηδημητρίου.

ΤΑ ΓΚΟΛ

17:10: ΓΚΟΟΟΛ στο 33ο λεπτό ο Τσάνι. Τρίκαλα – Παναργειακός: 0-1. Ο Τσιώλης έβγαλε σέντρα, ο Κονέ σούταρε, ο αμυντικός των γηπεδούχων έδιωξε επάνω στη γραμμή της εστίας και ο Τσάνι σκόραρε με σουτ.

17:15: Τρίκαλα-Παναργειακός 1-2. Σε δύο λεπτά δύο γκολ ένα για κάθε ομάδα στο 42 ισοφαρίζει η ομάδα των Τρικάλων και με την σέντρα ο Παναργειακός περνει πάλι τι προβάδισμα με σουτ του Κωστίκα μέσα από την περιοχή.

18:00: 𝐆𝐎𝐎𝐀𝐀𝐋𝐋 στο 62′.
Τρίκαλα – Παναργειακός: 1-3.

Έδιωξε ο Τσάνι σε διεκδίκηση, πήρε την μπάλα ο Τσιώλης και σκόραρε σε τετ α τετ!

18: 14

83ο λεπτό
Αλλαγές για την ομάδα μας, ο Καρυπίδης στη θέση του Τσάνι και ο Cardoza στη θέση του Κωστίκα.