Ενόψει της έναρξης των αγώνων μπαράζ (28/4) για τον προβιβασμό στη Γ εθνική κατηγορία της νέας σεζόν 2024-2025, η διοίκηση του Παναργειακού θέλει να συγχαρεί αρχικά την ομάδα του Πανναυπλιακού,την διοίκηση του ,το τεχνικό team και τους ποδοσφαριστές για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Αργολίδας και να τους ευχηθεί καλή επιτυχία στο μεγάλο στόχο που έχουν θέσει από την αρχή της χρονιάς,την άνοδο στη Γ εθνική. Θα είναι πραγματικά ευχάριστο ένας σύλλογος με μεγάλη ιστορία να βρεθεί και πάλι στις εθνικές κατηγορίες.
Ο Παναργειακός, συγχαίρει τον Παναυλιακό!
Σχετικά
Τί συζήτησε η ΚΕΔΕ για τις ΔΕΥΑ
Το βασικό πλάνο για τις συγχωνεύσεις των ΔΕΥΑ παρουσίασε στο Προεδρείο της ΚΕΔΕ ειδικός συνεργάτης του Υπουργού Περιβάλλοντος, με αρκετές αλλαγές από το σχέδιο...
Κωστούρος: Ανύπαρκτη η πυροπροστασία κ.Ορφανέ!
ΚΥΡΙΕ ΟΡΦΑΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΦΕΤΙΝΗ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ;
Σε ρυθμούς χελώνας κινείται η Δημοτική Αρχή Ορφανού όσο αφορά τις δράσεις πυροπροστασίας...