Το πρώτο βήμα έγινε ,η ομάδα του Φείδωνα Αργους κατέκτησε την πρώτη θέση στον όμιλο της για το πρωτάθλημα της Β εθνικής κατηγορίας και θα συμμετάσχει στα μπαράζ ανόδου για την Α εθνική. Η Διοίκηση του Παναργειακού συγχαίρει τις αθλήτριες του Φείδωνα Άργους, τον προπονητή αυτής Δ. Τότσικα και τον πρόεδρο Γιάννη Αποστολόπουλου για την επιτυχία αυτή και ευχόμαστε να ολοκληρώσει το στόχο της ανόδου.
Ο Παναργειακός συγχαίρει τα κορίτσια του Φείδωνα
Σχετικά
Τί συζήτησε η ΚΕΔΕ για τις ΔΕΥΑ
Το βασικό πλάνο για τις συγχωνεύσεις των ΔΕΥΑ παρουσίασε στο Προεδρείο της ΚΕΔΕ ειδικός συνεργάτης του Υπουργού Περιβάλλοντος, με αρκετές αλλαγές από το σχέδιο...
Κωστούρος: Ανύπαρκτη η πυροπροστασία κ.Ορφανέ!
ΚΥΡΙΕ ΟΡΦΑΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΦΕΤΙΝΗ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ;
Σε ρυθμούς χελώνας κινείται η Δημοτική Αρχή Ορφανού όσο αφορά τις δράσεις πυροπροστασίας...