21 °C Argos, GR
30 Σεπτεμβρίου 2022

Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων όλων των κατηγοριών της Αργολίδας

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 12/02/22 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν. 0-7
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 12/02/22 15:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ. 2-1
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 13/02/22 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Μακρής Ν. 0-1
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Δαγρέ Μ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 12/02/22 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Ορφανός Β. 5-0
6. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 13/02/22 15:00 Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
1-0
7. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 13/02/22 15:00 Ζώης Μ., Μπέγκος Α., Ορφανός Β. 2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 11:00 Τριανταφύλλου Ρ., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ. 0-1
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Γ.Ο.Ν. ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 11:00 Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Ορφανός Β. 5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 11:00 Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α. 2-0
11. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 13/02/22 15:00 Κόλλιας Δ., Μερμύγκης Δ., Κορολής Β. 3-2
12. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ. 2-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ ΤΟΛΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π. 1-2
14. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 Μαρινόπουλος Π., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.
Β 1ος 2021-2022.
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 13/02/22 11:00 Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Φλεβάρης Ι. 2-2
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 13/02/22 11:50 Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ., Κοτσοβός Κ. 1-2
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 11:00 Μαρινόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ., Βλαντούσης Ν. 5-0
18. ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 3-0 α.α.
Γ΄Εθνική

Στον 5ο όμιλο, ο Φωστήρας επικράτησε 2-0 της Ερμιονίδας, ενώ και ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου ηττήθηκε από τον Χαραυγιακό με 0-1

5ος όμιλος
Άρης Σκάλας-Σαντορίνη 0-3
ΑΕ Μυκόνου-Παναρκαδικός 3-2
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Χαραυγιακός 0-1
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας 2-0
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Μελιγούς 2-1
Ρεπό: Ηλιούπολη

Περισσότερα Άρθρα

Το αναμενόμενο τέλος του Βαραββά, απόψε στη Νέα Κίο

Απόψε, Μ. Παρασκευή 22 Απριλίου, την ώρα της περιφοράς του Επιταφίου στη Νέα Κίο, ο Βαραββάς παραδόθηκε στην πυρά, όπως απαιτεί το Μικρασιατικό – Κιώτικο έθιμο… ο Share on FacebookTweetFollow usΑποθήκευση

Ο Μιχάλης Σάκουλης επέστρεψε στον Ερμή Κιβερίου

Όπως ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας ο παίκτης επέστρεψε και πάλι στον Ερμή.Γράφουν στην σελίδα της ομάδας στο facebook: Η διοίκηση του Ερμή Κιβερίου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του Μιχάλη Σάκουλη στην ομάδα μας! Του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες τη νέα αγωνιστική χρονιά!!! Share on FacebookTweetFollow usΑποθήκευση