21 °C Argos, GR
30 Σεπτεμβρίου 2022

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας αυτό το Σαββατοκύριακο

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας των αγώνων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Νοεμβρίου
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 27/11/21 15:00 Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ. Αναβλήθηκε
2. ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπέγκος Α. 2-4
3. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Ορφανός Β. 2-1
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 28/11/21 16:00 Αθανασόπουλος Β., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α. 8-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α. 0-1
6. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι. 1-5
7. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 Δρούζας Χ., Δρούζας Α., Μακρής Ν. 2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 10:00 Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Ξερούλης Χ. 0-1
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π. 2-0
10. Α.Γ.Ο.Ν. – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 Ζώης Μ., Βλάχος Α., Βλαντούσης Ν. 0-4
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Ζώης Μ., Δρούζας Α., Κυμπουρόπουλος Δ. 4-1
12. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α. 1-2
13. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 Κουτσούκος Γ., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ. 4-1
14. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΜΕΘΑΝΑ ΛΙΜΝΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00 Σιαχάμη Α., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν. 0-6
16. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΥΔΡΑ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 28/11/21 14:00 Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Ρούσσης Σ. 5-2

 

Γ. Εθνική

5ος όμιλος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 1-1
Σαντορίνη-Ηλιούπολη 0-0
Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος 2-0
ΑΕ Μυκόνου-Φωστήρας 1-1
Παναρκαδικός-Ερμής Μελιγούς 2-2
Ρεπό: Ερμιονίδα

Περισσότερα Άρθρα

Μεγάλο «διπλό» για τον Παναθηναϊκό, νίκησε 95-83 την Αρμάνι στο Μιλάνο

Με μία εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο βγαλμένη από το ένδοξο παρελθόν του και με τον Νικ Καλάθη να κάνει πραγματικά ό,τι θέλει στο παρκέ ο Παναθηναϊκός έφυγε με μία τεράστιας σημασίας νίκη την Παρασκευή από το Μιλάνο. Πιο συγκεκριμένα, η ομάδα του Πιτίνο επικράτησε με 95-83 της Αρμάνι, στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής της Euroleague […]