32 °C Argos, GR
3 Ιουλίου 2022

Σταθερά πρώτος ο Παναργειακός νίκησε την Κορωνίδα Κοιλάδας με 4 – 2

Ένας αποφασιστικός Παναργειακός κέρδισε χθες υπό βροχή στο ΔΑΚ Άργους την Κορωνίδα Κοιλάδας  με σκορ 4 – 2

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου για τις ομάδες της Αργολίδας στα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας ποδοσφαίρου:

[hfe_template id='397365']
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 16/10/21 16:00 Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ. 1-3
2. ΛΥΓΚΕΥΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Γεώργας Κ., Αργυρόπουλος Α. 0-7
3. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ. 4-0
4. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ. 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
3-0
6. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
4-2
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.
8. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00 Μαρινόπουλος Π., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ. 2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΛΙΜΝΩΝ Κυριακή 17/10/21 11:00 Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Βλαντούσης Ν. 8-3
10. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00 Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ. 1-2
11. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 Τσατσούλη Β., Φλεβάρης Ι., Βλαντούσης Ν. 1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00 Σιαχάμη Α., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β. 3-4
13. Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ. 7-0
14. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π., Κορολής Β. 6-0
15. ΠΡΟΙΤΟΣ – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κυμπουρόπουλος Δ. Διακόπηκε
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 Ζώης Μ., Δρούζας Α., Μακρής Ν. 0-6
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΜΕΘΑΝΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κυμπουρόπουλος Δ. 0-3

Περισσότερα Άρθρα

Συνεδριάζει την Τρίτη η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Επιδαύρου

Τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Επιδαύρου, θα πραγματοποιηθεί με τηλεδιάσκεψη  την Τρίτη 10-8-2021 και ώρα 13.00 μ.μ. για συζήτηση και λήψη απόφασης επί των παρακάτω θεμάτων ημερήσιας διάταξης: 1. Περί κατανομής εγκριθεισών ανθρωποωρών για την πρόσληψη προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για την κάλυψη των αναγκών καθαριότητας των σχολικών μονάδων […]

Αγγελία εργασίας σε ιατρείο δερματολογίας

Νέο Ιατρείο Δερματολογίας, Δερματοχειρουργικής, Αισθητικής Ιατρικής, Αφροδισιολογίας στην πόλη του Άργους αναζητά να προσλάβει νοσηλεύτρια, βοηθό ιατρού Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (χειρουργείο) σε κλινική, νοσοκομείο ή ιατρείο Καλή γνώση προγραμμάτων Η/Υ (MS Office) Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά) Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες, εχεμύθεια και […]

Follow by Email