12 °C Argos, GR
21 Ιανουαρίου 2022

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αργολίδα

Το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων στην Αργολίδα το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Οκτωβρίου είναι πλούσιο  καθώς εκτός από την 4η αγωνιστική της Α1 κατηγορίας, κάνει πρεμιέρα και το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας.

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 09/10/21 16:30 Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β.
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:00 Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ.
3. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
4. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ.
6. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 10/10/21 16:30 Κόλλιας Γ., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 19:15 Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 09/10/21 16:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βλάχος Α.
9. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 11:00 Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.
10. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 10/10/21 11:00 Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 09/10/21 16:30 Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ., Κοτσοβός Κ.
12. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 11:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Α., Δαγρέ Μ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΛΙΜΝΩΝ Κυριακή 10/10/21 16:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΜΕΘΑΝΑ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 09/10/21 16:30 Ζώης Μ., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν.
15. ΥΔΡΑ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΥΔΡΑΣ Κυριακή 10/10/21 16:30 Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., Κυμπουρόπουλος Δ.

 

Περισσότερα Άρθρα

Ακρυλικός τάπητας στο γήπεδο μπάσκετ του ΕΠΑΛ Κρανιδίου

Το ΔΣ του Α.Ο.Κρανιδίου ευχαριστεί τον χορηγό, την Σχολική Επιτροπή του Δήμου, καθώς και όσους συνετέλεσαν στην ανακατασκευή του δαπέδου του γηπέδου μπάσκετ στο προαύλιο του ΕΠΑΛ Κρανιδίου με την τοποθέτηση σύγχρονου ακρυλικού τάπητα. Ως γνωστόν αυτό ήταν ένα πάγιο αίτημα του συλλόγου μας για περισσότερο από 25 χρόνια, λόγω της χρησιμοποίησης του χώρου για […]

Βαθμολογία UEFA: Σε ιστορικό χαμηλό η Ελλάδα – Υποχώρησε στην 18η θέση!

Από το κακό στο χειρότερο οδεύει η Ελλάδα στο UEFA Ranking, με τη χώρα μας να υποχωρεί μετά την ολοκλήρωση των ομίλων του Champions League και του Europa League στη 18η θέση με 25.200 βαθμούς. Πρόκειται για τη χειρότερη θέση που είχε το ελληνικό ποδόσφαιρο στην ιστορία του στα Κύπελλα Ευρώπης! Ακολούθησε τα parapolitikaargolida.gr στο […]

Follow by Email