27 °C Argos, GR
24 Μαΐου 2022

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αργολίδα

Το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων στην Αργολίδα το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Οκτωβρίου είναι πλούσιο  καθώς εκτός από την 4η αγωνιστική της Α1 κατηγορίας, κάνει πρεμιέρα και το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας.

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 09/10/21 16:30 Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β.
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:00 Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ.
3. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
4. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 10/10/21 16:30 Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ.
6. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 10/10/21 16:30 Κόλλιας Γ., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 19:15 Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 09/10/21 16:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βλάχος Α.
9. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 11:00 Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.
10. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 10/10/21 11:00 Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 09/10/21 16:30 Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ., Κοτσοβός Κ.
12. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 11:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Α., Δαγρέ Μ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΛΙΜΝΩΝ Κυριακή 10/10/21 16:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΜΕΘΑΝΑ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 09/10/21 16:30 Ζώης Μ., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν.
15. ΥΔΡΑ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΥΔΡΑΣ Κυριακή 10/10/21 16:30 Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., Κυμπουρόπουλος Δ.

 

Περισσότερα Άρθρα

Γ. Γεωργόπουλος: Μια όμορφη παιδική χαρά ολοκληρώνεται στα Δίδυμα!

Μια όμορφη, καθαρή και ασφαλής για μικρούς και μεγάλους παιδική χαρά ολοκληρώνεται στα Δίδυμα !!!! Χρειάστηκε χρόνος για να αλλάξουν και να βελτιωθούν οι αστοχίες του παρελθόντος ώστε να φτάσουμε σε αυτό το αποτέλεσμα που θα ευχαριστεί καθημερινά τους μικρούς μας φίλους ! Ελπίζω και εύχομαι οι κακόβουλοι να μην δείξουν το πραγματικό τους πρόσωπο […]

Μεγάλες επιτυχίες για τις ακαδημίες του Αριστέα Άργους στο τουρνουά της Αθήνας

Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η συμμετοχή της Ακαδημίας ποδοσφαίρου του  ΑΡΙΣΤΕΑ  ΑΡΓΟΥΣ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακαδημιών Ποδοσφαίρου , που διεξήχθει στην Αθήνα, από 3-5 Ιανουαρίου του 2020,με την συμμετοχή 60 ομάδων από όλη την Ελλάδα. [hfe_template id=’397365′] Η ακαδημία του Άργους  αγωνίστηκε στο τουρνουά σε τέσσερις ηλικιακές κατηγορίες με 5 ομάδες, πραγματοποίησε πολύ καλές εμφανίσεις […]

Follow by Email