18 °C Argos, GR
29 Μαρτίου 2024

Οίακας Ναυπλίου: Οι ευχαριστίες και η προετοιμασία για την επετειακή χρονιά

Γεμάτοι πίστη και αποφασιστικότητα και θέλοντας βέβαια να ευχαριστήσουμε όλους όσοι συνέβαλαν να ξεπεραστούν οι δυσκολίες, θέλουμε να εμφανιστούμε έτοιμοι στην ερχόμενη χρόνια που αποτελεί και σταθμό για το Σύλλογο καθώς κλείνει 50 χρόνια από την ίδρυση του (φθινόπωρο 1971) και θα βρει πάλι τους άνδρες για τρίτη συνεχόμενη σεζόν αλλά και τις γυναίκες για δεύτερη στην Α2 Εθνική κατηγορία.

Οίακας Ναυπλίου

Περισσότερα Άρθρα

Ε.Π.Σ.Αργολίδας: Συγχαρητήρια στο Διαιτητή Δημήτριο Βεργέτη για την άνοδό του στη Super League

Ο Πρόεδρος, τα μέλη του Δ.Σ. και η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Αργολίδας συγχαίρουμε τον Διαιτητή της Ένωσής μας Βεργέτη Δημήτρη για την άνοδο του στον πίνακα Βοηθών Διαιτητών της 1ης κατηγορίας,  Super league, μετά την ανακοίνωση των πινάκων για την περίοδο 2021 – 2022. Η Ένωση μας πλέον διαθέτει, μετά από πολλά χρόνια, Διαιτητή, […]

Τάσος Δουβίκας: «Υπέροχο συναίσθημα που σκόραρα αλλά δεν έφτανε…»

Ο Τάσος Δουβίκας παρά… δύο λεπτά θα ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής του αγώνα της Εθνικής μας ομάδα στο Κόσοβο. Ο νεαρός φορ με εξαιρετικό τελείωμα έκανε το 0-1 στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, το οποίο μέχρι τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης έμοιαζε να είναι και το τελικό σκορ. Δυστυχώς για την Εθνική μας ομάδα, μια […]