20 °C Argos, GR
28 Μαρτίου 2024

Διομήδης Άργους: Νίκησε τον Δούκα

Με 36-29 (19-14 στο ημίχρονο) ο Διομήδης Αργους επικράτησε του ΑΣΕ Δούκα σε αγώνα για την 13η αγωνιστική της Handball Premier.

Τετάρτη 12 Μαΐου 2021
Handball Premier (εξ΄αναβολής 9η αγωνιστική)
Σαλαμίνας(εκκρεμεί η ώρα) HC Σαλαμίνα-Διομήδης Άργους

Περισσότερα Άρθρα

Βαριά ήττα για τον Διομήδη στο ΟΑΚΑ από την ΑΕΚ- Με Σαλαμίνα στο Κύπελλο

Με 41-24 ηττήθηκε ο Διομήδης από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ στον αγώνα που “έριξε”την αυλαία της 5ης αγωνιστικής της Handball Premier. Στο ημίχρονο η Ένωση ήταν μπροστά 24-14. Ο Διομήδης ήταν κοντά στο σκορ μόνο στο ξεκίνημα (12-9), στη συνέχεια οι γηπεδούχοι ξέφυγαν και πήραν μια άνετη νίκη. Ο αγώνας ξέχωρα από το αγωνιστικό κομμάτι […]

Προκρίσεις στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών για αθλητές του Αριστέα Άργους

Το Σάββατο 18/07 διεξήχθη το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών στην Τρίπολη στο οποίο έλαβε μέρος και η ομάδα στίβου του Αριστέα Άργους. Η Ελένη Δήμα στον ακοντισμό, αν και ανήκει σε μικρότερη κατηγορία αγωνίστηκε για πρώτη φορά στην κατηγορία των γυναικών και κατέκτησε την πρώτη θέση με βολή 42.27 και προκρίθηκε για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων […]