Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαρτίου 2020 για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αργολίδας έχει ως εξής:
Α1 Κατηγορία (21η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 15:30 | Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β. | |
2. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 15:30 | Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι. | |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 15:30 | Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α. | |
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ. | |
5. | ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Στατεράς Π. | |
6. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ. | |
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΠΡΟΙΤΟΣ – ΥΔΡΑ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 14:00 | Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ. | |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 14:00 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π. | |
9. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π. | |
10. | ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Τριανταφύλλου Ρ., Θεοδώρου Α., Δημητρόπουλος Π. | |
11. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Κατσώνας Χ. | |
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ. | |
13. | ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 13:00 | Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β. | |
14. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α. | |
15. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Σκιαδάς Δ., Κυριακίδης Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ν. | |
16. | ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., ΜΑΚΡΗΣ Θ. | |
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 17:00 | Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ. | |
18. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β. | |
19. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ. | |
20. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ. | |
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:00 | Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., ΜΑΚΡΗΣ Θ. | |
22. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΜIΔΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:30 | Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π. | |
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΓΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 15:30 | Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι. | |
24. | Α.Γ.Ο.Ν. – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:00 | Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Ελεφάντης Χ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΡΙΣΤΕΑ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
26. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
27. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:00 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 2ος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
29. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
30. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΤΟΞΟΤΗΣ | ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΜΕΘΑΝΑ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
32. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
33. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
34. | ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
5ος Όμιλος Γ Εθνικής Γυναικών (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 15:00 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (23η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | ||
37. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | ||
38. | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | |||
39. | ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο – ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | |||
40. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | |||
41. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | |||
42. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 |