Ο Παναργειακός μας καλεί στον ετήσιο Αποκριάτικο χορό της ομάδας το Σάββατο 2 Μαρτίου 2019 στο Royal Pantazis, με ζωντανή μουσική,πλούσια δώρα και πολλές εκπλήξεις!!!
Ώρα προσέλευσης 20:30.
Τιμή πρόσκλησης 20 ευρώ, παιδική πρόσκληση 10 ευρώ.

Περισσότερα Άρθρα

Ελλάδα – Σερβία: Τι δηλώνουν οι Σέρβοι για τον μεγάλο τελικό

Για την εθνική ομάδα υδατοσφαίρισης της Σερβίας ο αυριανός τελικός  (8/8, 10:30) των Ολυμπιακών Αγώνων με την Ελλάδα στο Τόκιο θα σημάνει και το κλείσιμο μιας μεγάλης σελίδας στην ιστορία της. Μια ξεχωριστή γενιά ολοκληρώνει τον κύκλο της σε μια υπέροχη πορεία 15 περίπου ετών και θέλουν κόντρα στην εθνική μας ομάδα να «κρεμάσουν» το […]

Θρίαμβος για το Choy Lee Fut στο 5ο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παραδοσιακού kungfu

Επέστρεψε η αποστολή της Ελληνικής ομοσπονδίας Γουσου Κουνγκ Φου, 45 αθλητών, που εκπροσώπησε τη χώρα μας στο 5ο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παραδοσιακού kung fu, στη Ρωσία. Η Εθνική ομάδα απέσπασε εικοσιτέσσερα  (24)  μετάλλια από τα οποία τα δώδεκα (12) κατέκτησαν αθλητές  των σχολών  Choy Lee Fut Άργους και Ναυπλίου. Στο πρωτάθλημα πήραν μέρος 10 αθλητές των σχολών της Αργολίδας με προπονητές τον Sifu Θεόδωρο Λαμπάδα που ήταν και  αρχηγός της […]